Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak to začalo....

1.7.2013

Už to vypuklo!!!!

Už si pro mě jedou! Moji noví páníčci, moje nová smečka!

Panička mojí mamiky a tatínka mi řekla, že dnes odjedu domů a spát už budu jinde. Moc nevím o co jako jde a tak dělám frajerku a jsem v pohodě. V klídku jsem si běhala po ranči.

A najednou rozruch, přijeli nějací dva dvounožci a chvíli se bavili s našimi páníky, máma s tátou si je očuchali a dali signál, že v pohodě. A najednou šup a byla jsem v autě. Tam bylo plno hraček (tak moje liška, kde se tam vzala?) a pelíšek. Taky moje granulky, ňam. Ale proč se mnou nejede moje smečka? Přestala jsem být frajerka a začala kňourat 

Moje nová panička mě utěšovala a snažila se mi to vysvětlit. Já mezitím ochutnala všechny hračky a rozhodla se, že si zdřímnu. Ono to nějak dopadne.

dsc00371.jpg

Cestou jsme několikrát zastavili, aby to prý pro mě nebylo dlouhé a mohla se dojít taky vyčůrat.

Jeli jsme opravdu daleko, ale většinu toho jsem prospala. Nakonec auto zastavilo a panička mě vyndala ven a postavila na zem. Rozkoukala jsem se kde že a s kým to budu vlastně bydlet. 

dsc00373.jpg

Zahrada je báječná, je tu plno schovek, spousta místa na běhání a skopičiny.Pak jsem prozkoumala, jaké to mají vevnitř.

dsc00385.jpg

No dobrý, ale všude mi to klouže. To si jako ze mě dělají legraci? Jim to neklouže, jak to?

Obešla jsem všechny místnosti a co se mi líbilo, to jsem sebrala a nanosila si to do rohu jedné z místností (říkají tomu obývák) - to bude můj koutek. Panička mi tam hned dala opravdu královský pelíšek.

dsc00400.jpg

Noví  páníčci se usadili na mnohem větším pelíšku s polštářkama, musela jsem honem mezi ně. Snažila jsem se tam vyškrábat, ale nešlo to. Panička vyměkla a podepřela mi zadnici a hop, už jsem byla mezi nima. A jsme nová smečka. Na to je třeba si zdřímnout. Máme za sebou opravdu dloooooouhej den, uááách. Dobrou noc!

dsc00405.jpg

 Tak takhle to nějak začalo